Nákupní taška Menu

Už máte valentýnský dárek pro svoji milovanou, pánové?

Svátek svatého Valentýna se kvapem blíží a je čas se začít zabývat otázkou, čím vaši polovičku letos potěšíte.

Ať již tento původem britský svátek slavíte či ne, vaše manželka či přítelkyně jistě ocení milý dárek v jakékoliv části roku. Nápadů na krásný dárek, který potěší, není nikdy dost, nechte se od nás tedy trochu inspirovat. Typické valentýnské dárky jako plyšoví medvědi, čokoládová srdíčka či svíčky roztodivných tvarů udělají jistě radost.

Ale…

Co si budeme povídat, je to okoukané a bez nápadu. Zkuste se trochu zamyslet a dát vaší partnerce najevo, že s výběrem dárků jste si dali práci a nekoupili první věc, na kterou jste narazili v obchůdku na rohu.

A opravdu už žádné „praktické“ dárky

Tvářila se vaše vyvolená potěšeně, když dostala k posledním narozeninám gril a k svátku pánev? A nenamlouváte si to? Možná vám jen nechtěla zkazit radost. Ženy ale mají jinou představu o ideálním dárku.

Hýčkejte ji a rozmazlujte

Každá žena je ráda hýčkána. To je neoddiskutovatelný fakt. Pokud ji nenosíte na rukou ve všedních dnech, vezměte ji do ráje alespoň v těch svátečních. Romantický pobyt s wellness v hotýlku kdesi v horách zní lákavě pro každou ženu. Pokud tam navíc budete spolu a odpočinete si od každodenního shonu a starostí o rodinu, máte významný bod navíc. Další bod vás jistě čeká, pokud svoji drahou na závěr pobytu podarujete něčím nezapomenutelným. Nějakou úchvatnou maličkostí.

A co může být pro ženu úchvatnější než nápaditý šperk?

A je úplně jedno, zda vyberete zlatý nebo stříbrný. I když samozřejmě zlatý zahřeje u srdce více. Co vybrat konkrétně? S prstýnkem nešlápnete nikdy vedle, na druhou stranu hodí se více k zásnubám nebo jako vzpomínka na nějakou významnou událost. Náušnice jsou ideální jako vzpomínka na narození dítěte. Pokud se vám ještě podaří s kamínkem v barvě korespondující s pohlavím dítěte, sklidíte zasloužený obdiv. Ale Valentýn si žádá něco jiného.

Který šperk je ideální jako dárek právě k Valentýnu?

Zkuste se zapátrat mezi řetízky, náhrdelníky. Nebo pokud jsou vaše finanční možnosti omezené, co se poohlédnout po nápaditém přívěsku, který vhodně doplní řetízek, který se ukrýval pod stromečkem? Ukážete se nejenom jako galantní gentleman, ale také prakticky plánující muž. Věřte, že právě toto vaše žena ocení nejvíce.

S výběrem a objednáním šperku k Valentýnu neotálejte. Je nejvyšší čas!

A pokud přece jen chcete stihnout dárek do Valentýna, pospěšte si. Času na vybrání a doručení toho nejkrásnějšího šperku pro vaši milovanou už povážlivě ubývá.


Rychlý kontakt a navigace

Sanderova 1616/14 - 170 00, Holešovice, IČ: 06129480

Do nákupní tašky bylo vloženo:

Název...

Pokračovat v nákupu Do nákupní tašky

x